Ohër, një person në vend që të jetë në vetizolim ka dal dhe ka sulmuar një qytetarë - Bota Sot
Ohër, një person në vend që të jetë në vetizolim ka dal dhe ka sulmuar një qytetarë

Maqedonia

Ohër, një person në vend që të jetë në vetizolim ka dal dhe ka sulmuar një qytetarë

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 20:43
Foto Ilustrim

Një 33-vjeçar nga Ohri i cili kishte marr vendim për vetizolim shkaktoi një konflikt në sheshin turistik në Ohër.

Ai sulmoi një bashkëqytetar 23-vjeçar, pasi që me veturë ishte larguar nga shtëpia e tij.

“Ai me veturën e tij i bllokoi rrugën e M.L., pas së cilës ai e sulmoi fizikisht. Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër sulmuesit do të ngritet akuzë e përshtatshme”, thonë nga Ministria e Brendshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat