Ali Ahmeti sot e jep kushtrimin nga sheshi i Tetovës - Bota Sot
Ali Ahmeti sot e jep kushtrimin nga sheshi i Tetovës

Maqedonia

Ali Ahmeti sot e jep kushtrimin nga sheshi i Tetovës

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 12:38
Ali Ahmeti

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, sot, e premte 10 korrik 2020, me fillim në ora 19:30, do të ju drejtohet të gjithë qytetarëve nga sheshi “Iliria” i qytetit të Tetovës në tubimin zgjedhor për zgjedhjet e parakohëshme parlamentare të 15 korrikut.

Në tubim do të flasin edhe kandidatët për deputetë të zonës zgjedhore 6, kandidati për kryeministër Naser Ziberi si dhe Kryetari Ahmeti Ju ftojmë që ta ndiqni ngjarjen në sheshin e Tetovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat