Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 08:31
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me reshje shiu dhe me ndryshime të motit gjatë gjithë ditës.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 18 deri në 22 gradë Celsius kurse në vende malore temperaturat do të jenë dukshëm më të ulta.

Gjatë ditës pritet të ketë erëra të forta të përcjella me shi.

Moti i njejtë do të vazhdojë deri në fundjavë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat