Digjen disa makina në Novo Lisiçe - Bota Sot
Digjen disa makina në Novo Lisiçe

Maqedonia

Digjen disa makina në Novo Lisiçe

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 12:12
Foto ilustrim

Disa makinave u është vënë zjarri në një parking në Novo Lisiçe.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit dhe nëse ka të lënduar.

Policia ka dalë në terren dhe po inspekton rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat