Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri 21 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 26 deri 34 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe i nxehtë, përveç të mërkurën kur pritet të ketë kushte për reshje të shiut në disa vende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat