Alarm për bombë në afërsi të “Fakultetit të Makinerisë”, ndërpritet qarkullimi rrugor

Maqedonia

Alarm për bombë në afërsi të “Fakultetit të Makinerisë”, ndërpritet qarkullimi rrugor

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 20:01
Foto nga vendi i ngjarjes

Alarm për bombë në rrugën Aradhat Partizane. Policia ka ndërprerë qarkullimin rrugor në Kisha deri te Rruga Franklin Ruzvelt.

Në vendngjarja ka një numër të madh forcash policore.

“Alsat” informon se ekipet e kriminalistikës dhe çmontimit kanë dalë në vendngjarje. Besohet se bomba sipas alarmit është vendosur në afërsi të fakultetit të Makinerisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat