Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 7 qershor 2021 Në ora: 08:16
Ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht i ndryshueshëm dhe vranësira, ndërsa në orët e pasdites pritet të ketë reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri në 17 gradë.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 18 deri në 31 gradë celsius.

Edhe gjatë ditëve në vijim moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat