ASH-ja e pa fat, ndalet rryma gjatë tubimit në Zhelinë

Maqedonia

ASH-ja e pa fat, ndalet rryma gjatë tubimit në Zhelinë

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 09:11
Foto nga vendi i ngjarjes

Sonte gjatë tubimit të ASh-së në Zhelinë është ndal rryma dhe siç duket ASh-në e Zelinës e ndjek fat i zi.

Në rrjetet sociale kanë nisur menjëherë të dyshojnë për ndonjë skenarë nga komuna e Zhelinës e udhëhequr nga Blerim Sejdiu.

Nuk dihet ende se cili është faktori kryesor që është ndal rryma, ose mund të jetë nga shkaku i motit të keq.

Nga ASh ende nuk ka ndonjë reagim dhe nuk ia hedhin fajin asnjërit.
Pritet që pas pak të mësohet edhe arsyeja e ndaljës së rrymës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat