Automjeti doli nga rruga Kërçovë – Ohër, humb jetën një person

Maqedonia

Automjeti doli nga rruga Kërçovë – Ohër, humb jetën një person

Më: 15 maj 2022 Në ora: 16:50
Foto ilustrim

Një person e humbi jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë rreth orës një pas mesnate në aksin magjistral Kërçovë – Ohër, kur një automjet udhëtarësh “Volksvagen Golf”, me targa të Ohrit, ka dalë nga rruga.

Siç kumtoi MPB, automjeti është drejtuar nga A.A. (46) nga fshati Zajaz, i cili ka vdekur në vendin e ngjarjes.

Vdekjen e ka konstatuar mjeku i Qendrës mjekësore Kërçovë.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer një ekip i SPB Kërçovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat