Gjendet një person i vdekur në Kërçovë

Maqedonia

Gjendet një person i vdekur në Kërçovë

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 12:36
Foto ilustrim

Sektori për Punë të Brendshme në Ohër njofton se gjatë ditës së djeshme në rajonin e fshatit Vraneshtitsë në Kërçovë është gjetur një trup i pajetë.

Ngjarja është raportuar rreth orës 14:10, ndërsa trupi i pajetë është gjetur në pas rrjedhave të Lumit Treska, në vendin e quajtur “Kapalishtë”.

“Në vendngjarje ka kryer kontrolle një ekip policor dhe ekipe mjekësore, të udhëhequra nga Prokurori Publik, me urdhër të të cilit trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion.

Po merren masa për zbardhjen e ngjarjes”, thonë nga SPB-Ohër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat