I burgosuri iku nga burgu i Idrizovës, e gjen policia e Tetovës

Maqedonia

I burgosuri iku nga burgu i Idrizovës, e gjen policia e Tetovës

Më: 18 shtator 2022 Në ora: 15:42
Foto ilustrim

Policët e Sektorit për Punë të Brendshme – Tetovë, sot rreth orës 10:20 në rrugën “Shtipska” në Tetovë kanë ndaluar 41-vjeçarin me iniciale K.K nga Tetova, njofton MPB.

MPB bën me dije se personi K.K. është i njëjti i cili kërkohej me urdhër të KPU “Idrizovë” – Shkup për vuajtje të dënimit me burg në kohëzgjatje prej një viti e gjysmë, për veprën penale “vjedhje”, e dënueshme nga neni 235 i Kodit Penal.

K.K. është kthyer në hapësirat e KPU “Idrizovë” për vuajtje të dënimit me burg.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat