Shtyhet për më vonë Kongresi i Aleancës për Shqiptarët

Maqedonia

Shtyhet për më vonë Kongresi i Aleancës për Shqiptarët

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 18:25
Foto ilustrim

Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka njoftuar sot se data e kongresit të paracaktuar për më 17 dhjetor do të zhvendoset për një javë, për arsye teknike.

“Dua t’ju informoj se për shkaqe teknike e zhvendosëm Kongresin prej 17 dhjetorit më 24 dhjetor.

Do të mbahet në Pallatin e Kulturës në Tetovë prej orës 12. Kjo pasi Pallati i Kulturës ishte i zënë më 17 dhjetor dhe e zhvendosëm për 7 ditë”, deklaroi Taravari

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat