Zbulohet identiteti i të arrestuarve, në mesin e tyre pleq e fëmijë (Foto) - Bota Sot
Zbulohet identiteti i të arrestuarve, në mesin e tyre pleq e fëmijë (Foto)

Maqedonia

Zbulohet identiteti i të arrestuarve, në mesin e tyre pleq e fëmijë (Foto)

Më: 9 maj 2015 Në ora: 11:07

(E plotësuar) Agjencia e Lajmeve Zhurnal njoftoi se në Kumanovë janë arrestuar edhe disa persona. Sipas këtij portali është zbuluar edhe identiteti i tyre.

Bëhet fjalë për Besnik Ajdini, së bashku me nënën, gruan dhe fëmijët e tij.

Arrestohen burra dhe gra shqiptare në Kumanovë (Foto)

Nga përleshjet e sotme në Kumanovë ku raportohet se ka të vrarë e të plagosur policë dhe civilë shqiptarë, janë arrestuar burra dhe gra shqiptare.

Siç shihen në fotografi një nënë e plakë është arrestuar dhe disa djem nga Kumanova. Ende nuk dihet arsyeja e arrestimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat