Artin Spahiu: Të gjithë opinionistët e LSDM kundër platformës shqiptare, pse heshtin Muki dhe Gyli? - Bota Sot
Artin Spahiu: Të gjithë opinionistët e LSDM kundër platformës shqiptare, pse heshtin Muki dhe Gyli?

Maqedonia

Artin Spahiu: Të gjithë opinionistët e LSDM kundër platformës shqiptare, pse heshtin Muki dhe Gyli?

Më: 10 janar 2017 Në ora: 09:27
Artin Spahiu

Opinionisti Artin Spahiu ka kërkuar sqarim dhe prononcim nga Muhamed Zeqiri dhe Gjylymsere Kasapi mbi platformën e partive shqiptare te mbështetur nga Tirana dhe Prishtina.

 Ai shkruan qe te gjithë opinionistet e LSDM kane kundërshtuar publikisht platformën shqiptare dhe ka nxjerr maskat e përkrahësve te kësaj partie.

 “Platforma e përbashkët e partive shqiptare po “nxjerr” maskat shumë shpejt!

Te gjithë analistët dhe përkrahësit e LSDM-së kundër platformës së partive shqiptare.

Pse heshtin Muki dhe Gjylymserja, a janë për këtë platformë që mbështeti Tirana dhe Prishtina, apo jo?” shkruan Spahiu ne Facebook

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...