Ja deputetët e BDI-së dhe RDK-së si ishin ngujuar në një sallë

Maqedonia

Ja deputetët e BDI-së dhe RDK-së si ishin ngujuar në një sallë

Më: 27 prill 2017 Në ora: 22:45
Ngujimi i deputetëve shqiptarë

Deputetët e BDI-së dhe ai i RDK-së shihen në një sallë në Kuvendin e Maqedonisë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat