Zbulohet një laborator droge në Reçicë të Vogël - Bota Sot
Zbulohet një laborator droge në Reçicë të Vogël

Maqedonia

E shtunë, 20 tetor 2018

Zbulohet një laborator droge në Reçicë të Vogël

Më: 30 nëntor 2017 Në ora: 21:34
ilustrim

Në Reçicë të Vogël, policia ka zbuluar një laborator droge dhe ka vënë nën pranga të paktën 4 persona.

Siç mëson Alsat nga burimet e tij, në laborator, si asnjëherë më parë në Maqedoni, janë gjetur qindra kilogramë drogë.

Ende është e paqartë lloji i lëndës narkotike, megjithatë, kjo mbetet të vërtetohen së shpejti nga Policia. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test