Protesta të pafundme të VMRO-DPMNE-së, ja cilat udhëkryqe do i bllokojë sot - Bota Sot
Protesta të pafundme të VMRO-DPMNE-së, ja cilat udhëkryqe do i bllokojë sot

Maqedonia

E shtunë, 20 tetor 2018

Protesta të pafundme të VMRO-DPMNE-së, ja cilat udhëkryqe do i bllokojë sot

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 10:32
Foto arkiv, protesta e VMRO

VMRO-DPMNE-ja, njoftoi se edhe sot do t’i bllokojë disa udhëkryqe në periudhën nga ora 15:00-17:00.

Do të bllokohen udhëkryqet në vijim:

– Udhëkryqi te QT Mavrovasja;

– Udhëkryqi midis rrugëve “Vasil Çakalarov” dhe “Angel Dinev” në Karposh;

– Udhëkryqi te “Rampa” në lagjen Kisella Vodë.

Njëherit VMRO-DPMNE-ja do të organizojë edhe protestë para Gjykatës themelore Shkupi 1 – Shkup në orën 18:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test