Nesër ditë jo pune në Maqedoni - Bota Sot
Nesër ditë jo pune në Maqedoni

Maqedonia

E shtunë, 20 tetor 2018

Nesër ditë jo pune në Maqedoni

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 11:15
Ilustrim

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njoftoi se në pajtim me Ligjin për festat, 8 dhjetorit i vitit 2017 (e premte) është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë.

Më 8 dhjetor do të festohet festa “Shën Klimenti i Ohrit”. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test