Anulohet seanca për rastin "Total" - Bota Sot
Anulohet seanca për rastin "Total"

Maqedonia

E enjte, 15 nëntor 2018

Anulohet seanca për rastin "Total"

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 13:35
Seanca gjyqësore për rastin “Total” të PSP-së

Seanca gjyqësore për rastin “Total” të PSP-së në të cilin për fshehje tatimi akuzohet gazetari Dragan Pavlloviq-Llatas, është anuluar.

Data për mbajtjen e seancës së re do të caktohet në mënyrë plotësuese.

Avokatët e Llatasit, Anita Begova dhe Svetllana Saviq kanë kërkuar nga gjykata incizimin e të gjitha proceseve gjyqësore, nën arsyetimin e eliminimit të çfarëdolloj dyshimi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test