Kotzias: Unë vazhdoj negociatat për të mirën e atdheut - Bota Sot
Kotzias: Unë vazhdoj negociatat për të mirën e atdheut

Maqedonia

E hënë, 22 tetor 2018

Kotzias: Unë vazhdoj negociatat për të mirën e atdheut

Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 20:21
Nikos Koxias

Protestën e sotme në Greqi përmes Twitter-it e komentoi edhe shefi i diplomacisë greke Nikos Koxias.

Në profilin e tij, ai shkroi se “agjencitë e vlerësimit sot morën një përgënjeshtrim ” dhe kritikoi opozitën Demokracia e Re.

“Unë po vazhdoj, me ndërgjegje dhe përgjegjësi të negocioj për të mirën e atdheut”, shkroi Nikos Koxias në Twitter.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test