Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

E shtunë, 17 nëntor 2018

Moti sot në Maqedoni

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 07:57
Ilustrim

Në orët e mëngjesit moti do të jetë i vrënët dhe me të reshura lokale të shiut, kurse në vendet malore do të ketë dëborë.

Vrëënsirat do të ulen gjatë pasditës, ndërsa do të fryj erë e lehtë, kryesisht perëndimore.

Temperatura ditore do të lëvizë nga 3 gradë, e deri më 15 gradë celsius. Në Shkup e rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, kurse temperatura do të arrij deri më 12 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test