Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

E shtunë, 20 tetor 2018

Moti sot në Maqedoni

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 08:00
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, pra i vrënët dhe me periudha të diellit. Në perëndim të vendit do të jetë kryesisht vrënët, por do të fryj erë e lehtë veriperëndimore.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga -2°C e deri më 3°C, ndërsa ajo ditore do të lëvizë nga 8°C e deri më 15°C.

Në Shkup e rrethinë moti do të jetë i ngjashëm. Temperatura do të lëvizë nga -1°C në mëngjes e deri më 9°C gjatë ditës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test