Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 23 shkurt 2018 Në ora: 08:42
Foto ilustrim

Moti sot pritet të jetë i vrënët dhe i thatë, dhe me erë të dobët në drejtimin juglindor.

Në pjesët jugore dhe veriore, posaçërisht gjatë pasditës, do të ketë kushte për të reshura të dëborës.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 1°Ce deri më 7°C, kurse ajo ditore do të lëvizë nga 5°C e deri më 11°C.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test