Ish-prokurori i përgjithshëm Marko Zvrlevski tani e kalon kohën në kazino?! - Bota Sot
Ish-prokurori i përgjithshëm Marko Zvrlevski tani e kalon kohën në kazino?!

Maqedonia

Ish-prokurori i përgjithshëm Marko Zvrlevski tani e kalon kohën në kazino?!

Më: 7 mars 2018 Në ora: 21:32
Marko Zvrlevski

Ish prokurori i përgjithshëm i Republikës së Maqedonisë, Marko Zvrlevski është kapur në flagrancë duke luajtur në kazino në Kisela Vodë të Shkupit.

Fotoja është shpërndarë në rrjetet sociale.

“Mund ta paramendoni profesionalizmin e ndokujt qe kohen e lire e kalon neper kazino”, thuhet në komenet e publikuara nga portali Realiteti.

Ish-prokurori u shkarkua disa muaj më parë, pas dyshimeve të tij me politikën dhe pushtetin e kaluar, ndërsa ai ishte protagonistë i disa biseda të përgjuara që u publikuan dy vite më parë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test