Është gjetur 12-të vjeçari i cili u raportua si i zhdukur - Bota Sot
Është gjetur 12-të vjeçari i cili u raportua si i zhdukur

Maqedonia

Është gjetur 12-të vjeçari i cili u raportua si i zhdukur

Më: 7 mars 2018 Në ora: 23:41
Ilustrim

Një fëmijë 12-të vjeçar, nën përkujdesje në Shtëpinë “25 Maji”, i cili është paraqitur si i zhdukur, mbrëmë, një orë e 10 minuta pas mesnate është gjetur në Çair.

Siç është theksuar në buletinin policorë, fëmija është gjetur në rr.” Bllagoja Stefanovski” në Shkup prej policëve dhe i është dorëzuar nëpunësve policorë nga Sektori i Delikuencës së të Miturve në Çair për procedurë të mëtejme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test