Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 8 mars 2018 Në ora: 08:12
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, i vrënët dhe me të reshura të kohë pas kohshme të shiut.

Në vendet malore do të ketë të reshura të borës, posaçërisht në pjesën perëndimore të vendit, ku priten deri 15 litër për metër katror akumulim lagështie.

Do të fryjë erë e drejtimit veriperëndimor.

Temperatura do të lëvizë nga 8°C e deri më 17°C.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test