Zaev mban megafonin gjatë fjalimit të aktivistes - Bota Sot
Zaev mban megafonin gjatë fjalimit të aktivistes

Maqedonia

Zaev mban megafonin gjatë fjalimit të aktivistes

Më: 8 mars 2018 Në ora: 18:49
Kryeministri Zoran Zaev

Kryeministri Zoran Zaev u tregua xhentëlmen i vërtetë në marshimin e sotëm mbi të drejtat e grave.
Ai ndihmoi aktivisten e cila mbajti fjalim para të pranishmëve.

Kryeministri Zaev mbajti megafonin gjatë fjalimit të aktivistes.
Në marshimin e sotëm morën pjesë një numër i madh qytetarësh, burra dhe gra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test