Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 17 prill 2018 Në ora: 07:27
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, i vrënët, por do të ketë edhe periudha të pakta të diellit.

Në disa pjesë të vendit do të ketë kushte për të reshura të shiut dhe për vetëtima. Do të fryjë erë mesatare në drejtime të ndryshme.

Temperatura do të lëvizë nga 15°C e deri më 24°C.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test