Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

E mërkurë, 17 tetor 2018

Moti sot në Maqedoni

Më: 16 maj 2018 Në ora: 08:04
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, por do të ketë edhe vranësira të pakta. Gjatë pasdites mund të ketë të reshura lokale të shiut dhe vetëtima në rajonet e skajshme juglindore.

Pritet që të fryj erë e dobët, kryesisht në drejtimin perëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 9°C e deri më 15°C, kurse ajo ditore do të lëvizë nga 20°C e deri më 27°C.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test