Maqedoni, 24 maji ditë jopune për gjithë qytetarët - Bota Sot
Maqedoni, 24 maji ditë jopune për gjithë qytetarët

Maqedonia

E enjte, 18 tetor 2018

Maqedoni, 24 maji ditë jopune për gjithë qytetarët

Më: 17 maj 2018 Në ora: 18:26
Maqedoni

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se 24 Maji – Dita e “Kirilit dhe Metodit” do të jetë ditë jopune për gjithë qytetarët e vendit.

Njëkohësisht MPPS ju uron këtë festë qytetarëve të Maqedonisë.

Përndryshe, deri në fund të vitit edhe gjashtë ditë do të jenë jo pune për gjithë qytetarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test