Ohër, organizohet Kongresi ndërkombëtar për cilësinë dhe sigurinë e ushqimit - Bota Sot
Ohër, organizohet Kongresi ndërkombëtar për cilësinë dhe sigurinë e ushqimit

Maqedonia

E mërkurë, 24 tetor 2018

Ohër, organizohet Kongresi ndërkombëtar për cilësinë dhe sigurinë e ushqimit

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 10:34
Ohër

Kongres ndërkombëtar për cilësinë dhe sigurinë e ushqimit,  shëndetit dhe nutricionizmit do të mbahet prej sot deri të premten në Ohër.

Në kongres do të marrin pjesë mbi 150 pjesëmarrës, hulumtues,  ekspertë, si dhe përfaqësues të  organizatave qeveritare dhe joqeveritare të cilët punojnë në fushën  e prodhimtarisë dhe përpunimit të ushqimit, cilësinë dhe sigurinë e ushqimit, nutricionizmin, inxhinierinë higjienike dhe dizajnin, teknologjitë inovative dhe trendet e reja në industrinë ushqimore.

Kongresi mbahet në bashkëpunim me Grupacionin Evropian për inxhinieri higjienike dhe dizajn dhe Iniciativa për harmonizim global.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test