Prangoset kryetari i komunës së Novo Sellës, Boro Stojçev - Bota Sot
Prangoset kryetari i komunës së Novo Sellës, Boro Stojçev

Maqedonia

E hënë, 19 nëntor 2018

Prangoset kryetari i komunës së Novo Sellës, Boro Stojçev

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 11:00
Ilustrim

Kryetari i komunës së Novo Sellës, Boro Stojçev, është arrestuar nën dyshim për kontrabandë cigaresh, njofton Alsat-M.

Ai është kapur mbrëmjen e djeshme së bashku me gruan dhe djalin e tij si dhe me një tjetër bashkëpunëtor.

Ndalimi i djeshëm është shoqëruar edhe me të shtëna armësh. Dyshohet se janë konfiskuar plotë dy vetura me cigare kontrabandë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test