Petrovski: Mickoski lëshoje Kuvendin pastaj ne do të vendosim që të udhëheqësh ti - Bota Sot
Petrovski: Mickoski lëshoje Kuvendin pastaj ne do të vendosim që të udhëheqësh ti

Maqedonia

E diel, 21 tetor 2018

Petrovski: Mickoski lëshoje Kuvendin pastaj ne do të vendosim që të udhëheqësh ti

Më: 18 korrik 2018 Në ora: 09:26
Filip Petrovski

Filip Petrovski nga Fraksioni Demokratik i OBRM-PDUKM-së, dje në rrjetin social Facebook e ka porositur kryetarin e OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski që t’i heq nga Kuvendi, ndërsa pastaj ne do ta vendosim atë të udhëheq.

“Micko, lëshoje Kuvendin. Le të bëjë Zaev çka të dojë. Gjithçka do t’ia prishim. Nga rrënjët. Do të mbledhim 200.000 jashtë dhe do të ketë Kuvend Popullor. Pastaj qeverisë ti. Ndihmoje që ta shpëtojmë Maqedoninë dhe të premtoj se nuk do të pengoj. T’i je Maqedonia, luftë deri në fund.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test