Në Tabanoc pritet deri në një orë - Bota Sot
Në Tabanoc pritet deri në një orë

Maqedonia

E diel, 18 nëntor 2018

Në Tabanoc pritet deri në një orë

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 19:32
Tabanoc

Në kalimi kufitar për hyrje në Maqedoni pritet prej 30 minuta deri në një orë, infromuan sot pasdite nga Lidhja Automoto e Maqedonisë.

Në vendkalimet tjera kufitare nuk ka vonesa për hyrje dalje nga shteti. Ky informacion vlen vetëm për pjesën e Maqedonisë.

LAMM gjithashtu rekomandon vozitje të kujdesshme, përshtatje të shpejtësisë dhe respektim të sinjalizimit të vendosur në rrugë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test