Një bari nga Dibra ka humbur jetën nga vetëtima - Bota Sot
Një bari nga Dibra ka humbur jetën nga vetëtima

Maqedonia

E premte, 16 nëntor 2018

Një bari nga Dibra ka humbur jetën nga vetëtima

Më: 21 gusht 2018 Në ora: 11:02
Ilustrim

Bariu nga Dibra sot në mëngjes është gjetur i vdekur në fshatin e Strugës në Lokovë. Sipas policisë, me siguri ka ndërruar jetë nga goditja e vetëtimës.

Nga MPB-ja kumtuan sot të mëngjes rreth orës 04:30 në Stacionin Policor Strugë, personi S.N ka paraqitur se në vendin “Sllavillo” mbi fshati Lokovë, është gjetur trupi i vdekur u U.E (35) nga Dibra, i cili ka kullotur kafshët dhe me siguri ka ndërruar jetë nga goditja e vetëtimës.

Këqyerja e vendit të ngjarjes do të bëhet gjatë ditës së sotshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test