ASHMAA publikon verifikimin e propagandës publike për referendumin e 30 shtatorit - Bota Sot
ASHMAA publikon verifikimin e propagandës publike për referendumin e 30 shtatorit

Maqedonia

E mërkurë, 17 tetor 2018

ASHMAA publikon verifikimin e propagandës publike për referendumin e 30 shtatorit

Më: 5 tetor 2018 Në ora: 16:31
Foto ilustrim

Agjencia për Shërbime Mediatike Audio dhe Audiovizuele sot publikoi verifikimin e propagandës publike për referendumin e 30 shtatorit, që u mbajt për marrëveshjen e arritur me Greqinë.

Të dhënat nga verifikimi për minutazhin e ndarë, siç informojnë nga ASHMAA, janë marrë në bazë të analizës së programit të plotë që radiodifuzuesit në nivel shtetëror e kanë transmetuar në periudhë prej datës 10 deri më 27 shtator.

Më shumë detaje mund të gjeni në verifikimin, i cili mund të shikohet në linkun e ardhshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test