Nga LSDM besojnë: Jemi afër marrëveshjes me VMRO-në - Bota Sot
Nga LSDM besojnë: Jemi afër marrëveshjes me VMRO-në

Maqedonia

Nga LSDM besojnë: Jemi afër marrëveshjes me VMRO-në

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 09:48
Foto ilustrim

LSDM-ja beson se është më afër marrëveshjes me deputetët opozitar se sa zgjedhjeve të parakohshme parlamentare.

Koalicioni socialdemokrat i bëri thirrje kolegëve opozitarë që të mbështesin ndryshimet kushtetuese dhe të marrin pjesë aktive në hartimin e amendamenteve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...