Aksident i rëndë në Shkup, dy persona marrin lëndime të rënda - Bota Sot
Aksident i rëndë në Shkup, dy persona marrin lëndime të rënda

Maqedonia

Aksident i rëndë në Shkup, dy persona marrin lëndime të rënda

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 18:59
Foto ilustrim

Dy persona janë lënduar në një aksident në komunikacion, çka ka ndodhur sot në orën 13:20 në sheshin “Teodosij Golloganov”.

Nga policia e Maqedonisë njoftojnë se aksidenti në komunikacion ka ndodhur në mes automjeteve të markës “Jeep” dhe një “Skoda”.

Të personat e lënduar janë dërguar në Qendrën e Urgjencës në kompleksin e Klinikës “Nëna Terezë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...