Deputeti më i zëshëm, Syrija Rashidi: Edhe unë isha votë për NATO dhe BE - Bota Sot
Deputeti më i zëshëm, Syrija Rashidi: Edhe unë isha votë për NATO dhe BE

Maqedonia

Deputeti më i zëshëm, Syrija Rashidi: Edhe unë isha votë për NATO dhe BE

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 08:29
Syrija Rashidi

Deputeti më i zëshem në parlamentin e Maqedonisë Syrija Rashidi, pas votimit të mbrëmshëm në Kuvendin e Maqedonisë për ndryshimet Kushtetuese, në një postim në facebook ka falemenderuar të gjithë deputetët që përkrahën ndryshimet kushtetuese, por në veçanti ka felemenduar liderin e partisë së tij (ASH) Ziadin Selën, transmeton fjala.mk

Më poshtë ju sjellim edhe postimin e plotë të tij:

“Unë isha votë e domosdoshme për NATO dhe UE. Dorën në zemër, edhe Amdi Bajram. Por jo më pak edhe Ali Ahmeti. Faleminderit Ziadin që na e krijove këtë kënaqësi…”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...