Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 09:08
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me re dhe erë. Pasdite dhe gjatë natës pritet reshje lokale të shiut.

Shpejtësi e erës do të jetë 2 kilometra në orë, ndërsa lagështia e ajrit do të jetë 83 për qind.

Temperatura maksimale e ditës do të jetë 16 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale e ditës do të jetë 7 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat