Aksident në Ohër, një person humb jetën - Bota Sot
Aksident në Ohër, një person humb jetën

Maqedonia

Aksident në Ohër, një person humb jetën

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 12:10
Ilustrim

Një person ka humbur jetën, ndërsa katër të tjerë kanë marr lëndime të rënda në një aksident në komunikacion çka ka ndodhur rreth orës 1:25 në dalje të qytetit të Ohrit drejtë Kërçovës.

Në vendin e ngjarjes lëndime të rënda ka marr D.R. nga Ohri i cili ka drejtuar veturën e markës “Fiat Punto” me targa të Ohrit. Në fatkeqësinë rrugore lëndime të rënda ka marr edhe bashkudhëtarët e tij L.S. (51), I.R. (51), I.Gj. (56) dhe J.K.S (35) të gjithë nga Ohri. Në aksidentin rrugor është lënduar edhe A.M. (31) nga fshati Leshani i Ohrit i cili ka drejtuar veturën e markës “mercedes” me targa të Ohrit.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë bërë ekipet nga SPB e Ohrit dhe Prokurori Publik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...