Dalja e përgjimeve, Arben Llalla: Rama do gjunjëzohet më tragjikisht se Gruevski, po nidqet skenari maqedonas - Bota Sot
Dalja e përgjimeve, Arben Llalla: Rama do gjunjëzohet më tragjikisht se Gruevski, po nidqet skenari maqedonas

Maqedonia

Dalja e përgjimeve, Arben Llalla: Rama do gjunjëzohet më tragjikisht se Gruevski, po nidqet skenari maqedonas

Më: 25 tetor 2018 Në ora: 22:57
Arben Llalla

Arben Llala, duke folur në emisionin 360grade të Artur ZHEJI-t u shpreh se si në maqedoni edhe në Shqipëri po ndiqet i njëjti skenar, si me Gruevskin.

“Po ndiqet i njëjti skenarë, me bombat e përgjimeve të opozitës që gjunjëzuan Gruevskin dhe pati shumë arrestime. Edhe në Shqipëri po dalin përgjime të cilat nuk vijnë nga brenda, por vijnë nga jashtë, të cilët shohin se këtu drejtësia nuk po funksionon. Por Rama do përfundojë më tragjikisht se Gruevski, pasi Gruevski nuk i mbrojti të tijët, ndërsa Rama po e bënë”, tha Llalla.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...