Sulmohet me thikë 16-vjeçari në Shkup - Bota Sot
Sulmohet me thikë 16-vjeçari në Shkup

Maqedonia

Sulmohet me thikë 16-vjeçari në Shkup

Më: 27 tetor 2018 Në ora: 16:43
Foto ilustrim

Një person është sulmuar me thikë në Shkup. Siç informojnë nga policia, dje në Shkup rreth orës 21:00 është raportuar se në rrugën “Radovan Kovaçeviq” në katin e dytë në market personi H.R (16) është sulmuar nga persona të panjohur, mes të cilëve ka qenë edhe S.S (19) nga Shkupi.

Raportuesi, sipas të thënave të tij, nga një person i panjohur është goditur kokë, dhe më pastaj me thikë ka shpuar S.S në këmbë.

Nga ana e mjekut të Spitalit të Përgjithshëm të Shkupit “Naumi i Ohrit” te personi S.S është konstatuar lëndime në këmbën e majtë dhe i njëjti është lëshuar në mjekim shtëpiak, përderisa personi H.R është dërguar në urgjencë në Shkup.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...