Mijallkov nuk e di se ku gjendet Gruevski - Bota Sot
Mijallkov nuk e di se ku gjendet Gruevski

Maqedonia

Mijallkov nuk e di se ku gjendet Gruevski

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 11:42
Sasho Mijallkov

Ish drejtori i policisë sekrete Sasho Mijallkov i cili njëherit është edhe kushëri i Nikolla Gruevskit , nuk e di se ku është dhe ku fshihet ish- kryeministri i Maqedonisë.

Mijallkovi sot u paraqit në seancën gjyqësore për rastin “Titanik 2” dhe gjatë hyrjes në Gjykatë i pyetur nëse e din se ku ndodhet Gruevski  u përgjigj shkurt se nuk e di.

Ndryshe ndaj Gruevskit  është shpallur flet-arrest kombëtarë, pasi që nuk u paraqit në burgun e Shutkës për ta vuajtur dënimin me burg prej dy vjetëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...