Protestuesit bllokojnë udhëkryqet në Shkup - Bota Sot
Protestuesit bllokojnë udhëkryqet në Shkup

Maqedonia

Protestuesit bllokojnë udhëkryqet në Shkup

Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 16:48
Shkup

Ashtu siç njoftuan nga “Maqedonia bllokon”, nga sot fillon me bllokimin e udhëkryqeve të Shkupit.

Sot është bllokuar udhëkryqi te objekti ‘Tifani” në fund të bulevardit “Aradhet partizane”.

Dhjetëra persona, aq ishin të pranishëm gjatë pasdites, që protestojnë kundër ndryshimeve kushtetuese në Kuvend dhe ndryshimit të emrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...