Vjen bora dhe ftohti në Maqedoni - Bota Sot
Vjen bora dhe ftohti në Maqedoni

Maqedonia

Vjen bora dhe ftohti në Maqedoni

Më: 13 dhjetor 2018 Në ora: 12:44
Ilustrim

Sot pasdite si dhe gjatë natës do të ketë reshje të borës me intensitet të dobët ndërsa temperaturat gjatë ditës së nesërme do të bien ndjeshëm.

Nesër në orët e mëngjesit do të ketë reshje të lehta të dëborës ndërsa të shtunën për shkak të rritjes së temperaturës, reshjet në vendet më të ulëta do të jenë me shi

Reshjet e borës pritet të ketë të dielën në mëngjes dhe të martën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...