Mamaja ka një kërkesë të veçantë për Klaudia Pepën - Bota Sot
Mamaja ka një kërkesë të veçantë për Klaudia Pepën

Mediale Vip

Mamaja ka një kërkesë të veçantë për Klaudia Pepën

Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 09:24
Klaudia Pepa

Balerina Klaudia Pepa është një nga profesionistet më të dashura në vend sa i përket këtij zhanri.

Një nga personat që e kanë mbështetur më shumë Klaudian në karrierën e saj dhe në çdo hap në jetë është padyshim nëna e saj.

Këtë herë në një video të Klaudias ajo i ka bërë një kërkesë së bijës. “Mos ndalo kurrë së kërcyeri, kurrë!”. Mbështetja e familjes në profesionin e saj është një nga pikat më të forta të balerinës së njohur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...