I kthehet modelimit - Bota Sot
I kthehet modelimit

Mediale Vip

I kthehet modelimit

Më: 6 janar 2019 Në ora: 17:59
Adriana Lima

Modelja Adriana Lima njoftoi kohët e fundit do të përfundojë karrierën e saj.

Shfaqja e tij e fundit ishte në Secret Victoria, dhe ajo kujton se pas 20 vjetësh të karrierës profesionale largimi i saj përfundoi me lot.

Pasi tha "lamtumirë" tek "Engjëjt e Victoria", modeli i bukur vendosi të befasojë fansat e saj kështu që ajo kohët e fundit ishte pjesë e revistës së famshme  "Love".

Në një edicion të pazakontë, pa grim, modeli pozoi me kapelë noti në kokë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...