Samanta me pozë seksi në të brendshme, ekspozon gjoksin - Bota Sot
Samanta me pozë seksi në të brendshme, ekspozon gjoksin

Mediale Vip

Samanta me pozë seksi në të brendshme, ekspozon gjoksin

Më: 7 janar 2019 Në ora: 08:09
Samanta Karavella

Samanta Karavella ka ndarë me ndjekësit një imazh, shkrepur gjatë xhirimeve të klipit të fundit.

Samanta Karavella ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Në atë imazh, këngëtarja duket joshëse vetëm në të brendshme, ndërsa pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Samanta Karavella është “Vonë”, në duet me Elinel, kjo këngë po pritet mirë nga publiku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...