Kjo është femra me këmbët më të forta në botë - Bota Sot
Kjo është femra me këmbët më të forta në botë

Mediale Vip

Kjo është femra me këmbët më të forta në botë

Më: 8 janar 2019 Në ora: 15:54
Modelja e fitnesit, Natascha Encinosa

Modelja e fitnesit, Natascha Encinosa, fitoi zemrat e mijëra njerëzve në internet, kur postoi një fotografi në Instagram.

Image

Encinosa shpërndan rregullisht fotografi në Instagram të trupit të saj, por më 14 shkurt ajo bëri diçka më ndryshe.

Ajo postoi një fotografi, ku e krahasoi veten me Chun Li nga “Street Fighter”, dhe fansat e saj u mahnitën.

Image

Encinosa tregoi se ka këmbë të fuqishme si të Chun Li. Fotografia e saj origjinale u pëlqye 15,000 herë në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...